Těšíme se na prázdniny

Poslední červnové dny jsou horké a ve školních třídách obzvlášť. Proto jsme se ve čtvrtek vydali na Zelený statek na zmrzlinu a osvěžit se ve vodě. Čtvrťáci si dokonce uspořádali piknik! A zítra už přijde vysvědčení a po něm – ZASLOUŽENÉ PRÁZDNINY!