Loučení se školkou
Máme za sebou veselé loučení s našimi budoucími školačkami. Holčičky předvedly úžasný tanec, zarecitovaly básničku a zaslouženě si odnesly dárky na památku. Všechny děti poté plnily dobrodružné úkoly. Prošly opičí dráhou mezi provázky, nakrmily divoká zvířata, přebrodily krokodýlí bažinu, vylovily perly z mořského dna a vyrobily si krásné želvičky. Milé budoucí školačky, přejeme Vám, ať je pro Vás škola příjemným místem, kde potkáte spoustu skvělých kamarádů. Hodně štěstí, školačky! ❤️🎓
